پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه ها،همایش ها،جشنواره ها،مسابقات،نگارخانه ها،فرهنگسراها و مناسبات داخلی و خارجی
  
جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
به گزارش فیرنا به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مسابقه طراحی کاراکتر در دوبخش مسابقه اصلی و مسابقه دانش آموزی دومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای با هدف خلق شخصیت های ایرانی در بازی های رایانه ای بومی برگزار می شود.


مسابقه بازی‌‌نویسی در جشنواره بازی‌های رایانه‌ای
به گزارش فیرنا به نقل از معاونت ارتباطات بنیاد ملی بازی های رایانه ای، مسابقه بازی نویسی یکی از بخش های اصلی دومین نمایشگاه و جشنواره بین المللی بازی های رایانه ای است که با هدف تقویت محتوای بازی های رایانه ای بومی برگزار می شود.
براساس این گزارش، حضور تمامی نویسندگان، علاقه مندان و تولیدکنندگان در این بخش بلامانع است و هیچ محدودیتی در خصوص موضوع و ژانر بازی نامه ها وجود ندارد.


ششمین دوره مسابقات بین‌المللی روبوکاپ آزاد ایران
در ششمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران که از 18 تا 20 فروردین ماه در نمایشگاه بین المللی تهران آغاز می شود، 58 تیم خارجی از کشورهای استرالیا، انگلیس، آمریکا، آلمان، تایلند، پاکستان، هلند، هند، چین، چک، برزیل و مکزیک حضوری گسترده دارند.
در این دوره از مسابقات تیم ها در 19 لیگ با هم به رقابت می پردازند. ششمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ با افزایش 11 برابری تعداد شرکت کنندگان در این دوره، به 400 تیم ارتقا یافته است.


بازی های سنتی و قومی
پایگاه اطلاع رسانی فیرنا: ریشه بازی های سنتی و قومی در خرد جمعی است و این بازی ها زاده روابط و شرایط اجتماعی زمان ابداع خود است. هدف آنها افزون بر پرورش جسم، پرورش ذهن، کسب لذت و آرامش؛ پاسخگویی به نیازهای عاطفی، زیستی، اجتماعی، تخیلی و شناختی انسان هاست.


برگزاری مسابقات روبوکاپ
مسوول برگزاری مسابقات روباتیک جشنواره ملی نوآوری و شکوفایی گفت: روباتیک از جمله علوم روز، پیچیده و بین رشته ای است که می تواند بیانگر توانمندیهای دانشمندان جوان ایرانی در زمینه های مختلف هوش مصنوعی، الکترونیک، مکانیک و کنترل باشد.
دکتر "مرتضی موسی خانی" افزود: برگزاری مسابقات روباتیک در حاشیه این جشنواره می تواند فرصتی را برای ارائه توانمندی های علمی جوانان ایرانی و همچنین تشویق بازدید کنندگان جشنواره فراهم آورد.


مسابقات ملي روباتيك
نبی اله احمدی، رئیس مرکز هماهنگی مراکز تربیت معلم و آموزشکده های فنی وحرفه ای و دبیر جشنواره جوان خوارزمی در بخش دانش آموزی افزود: این جشنواره در 4 بخش شبیه سازی فوتبال دو بعدی و شبیه سازی فوتبال سه بعدی و شبیه سازی امداد و نجات و نیز روبات های فوتبالیست دو با دو که زیر مجموعه جشنواره جوان خوارزمی است و در حوزه دانش آموزی صورت گرفته است، برگزار شد.


اولین دوره مسابقات ملی روباتیک جشنواره خوارزمی
فیرنا: اولین دوره مسابقات ملی روباتیک جشنواره خوارزمی در بخش سخت افزاری با حضور مسوولان وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری و مسوولان استان قزوین از تاریخ جمعه سوم آبان ماه به مدت پنج روز در این واحد آموزشی برگزار خواهد شد.


چهارمين دوره مسابقات ملي پل‌هاي ماكاروني
فیرنا : به گزارش خبرنگار علمی و آموزشی «شبکه خبر دانشجو»، دبیر اجرایی چهارمین دوره مسابقات طی پل های ماکارونی در این نشست گفت: در این مسابقات که به همت دانشکده مهندسی عمران دانشگاه امیرکبیر برگزار شده است، 45 تیم دانشجویی از سراسر کشور و 25 تیم دانش آموزی از تهران شرکت کردند.


مرحله دوم مسابقات ملي بتن در دانشگاه اميركبير
فیرنا : به گزارش خبرنگار علمی «شبکه خبر دانشجو»، با برگزاری مرحله اول مسابقات ملی بتن و ساخت نمونه های مرحله دوم در روز 14 و 15 مهرماه، مرحله نهایی مسابقات ملی بتن با حضور دانشجویان، مهندسان، متخصصان، روز چهارشنبه، 24 مهرماه برگزار می شود.


صفحات قبل :
  |  ۱


شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ |

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
After Sales Service International Magazine - ماهنامه بین المللی خدمات پس از فروش - بزودی ...

تغییر نرخ اجاره غرفه در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب
یازدهمین نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 11 اردیبهشت آغاز بکار خواهد کرد
با تمام قلبم در کنار برگزار کنندگان جشن درخت دوستی ایستاده ام
ثبت نام ناشران الکترونیک در نمایشگاه کتاب تهران
سالن سران اجلاس ۱۵ اسفند میزبان هنرمندان
نمایشگاه نشریات تخصصی جشن رسانه ای نخبگان است
موزه زیست فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد
زمان افتتاحیه و اختتامیه سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام شد
۱۱۵ رسانه خارجی جشنواره فیلم فجر را پوشش می دهند
"فرزند این سرزمین" به نفع بیماران و زلزله زدگان ساز می زند
قول مساعد وزارت ارشاد برای حل مشکلات نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی
نمایشگاه اسناد و نسخ خطی سردار جنگل دایر شد
برپایی جشنواره عکس و فیلم ضریح جدید امام حسین(ع)
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افتتاح شد
تقاضای رسانه های 23 کشور جهان برای حضور در نمایشگاه مطبوعات تهران
نخستین پاویون اختصاصی ایران در نمایشگاه بین المللی پزشکی بلاروس برپا می شود
بازدید مدیران فرهنگی ارشاد از مجموعه کارخانجات چاپ هایدلبرگ آلمان
بازدید نیم میلیون نفر از نمایشگاه رسانه های دیجیتال
تبلیغ جهانی جایزه ادبی شهید آوینی در نمایشگاه فرانکفورت