پایگاه اطلاع رسانی و خبری نمایشگاه ها،همایش ها،جشنواره ها،مسابقات،نگارخانه ها،فرهنگسراها و مناسبات داخلی و خارجی
  
امیر مسعود شهرام نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران
امیر مسعود شهرام نیا مدیر عامل موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران پیرامون ثبت نام از ناشران داخلی و خارجی برای نمایشگاه بیست و هشتم کتاب تهران اظهار داشت: همزمان با برپایی نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت ثبت نام آنلاین از ناشران خارجی نیز آغاز شد ضمن اینکه برای اولین بار برای همه نمایندگی های ایران در خارج از کشور بروشورهایی ارسال شده است.


نمايشگاه بين المللی صنايع و تجهيزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر
نمایشگاه بین المللی صنایع و تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا و استخر امسال درحالی به یازدهمین دوره خود رسیده است که از نخستین دوره تاکنون شاهد رشد کیفی و کمی بسیار چشمگیر آن بوده ایم. بالا رفتن سطح تقاضا و انتظار مصرف کنندگان چه از نظر کیفیت و چه از لحاظ کمیت مصرف، زمینه ساز افزایش روند تولید و ارتقاء کیفی تولیدات داخلی و همچنین اهمیت ورود کالاهای مناسب و با کیفیت بالای خارجی به کشور بوده است.


نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
به گزارش فیرنا محموله کتاب های خارجی از مبدا کشورهای عربی، از طریق گمرک بازرگان وارد تهران شده و محموله های بعدی نیز در روزهای آینده وارد ایران خواهد شد.
همچنین کتاب های 60 ناشر از آلمان، 5 ناشر از انگلیس و 3 ناشر از هند، از مبادی ورودی کشور، وارد گمرک ایران شده است. علاوه بر این، آثار ناشرانی از وین و ایتالیا نیز در طول دو روز گذشته به گمرک رسیده است.
غرفه ناشران بین الملل بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، در ضلع جنوبی خیابان شهید بهشتی برپا خواهد شد.


محمد صادق افراسیابی
محمد صادق افراسیابی با اعلام این خبر اظهار داشت: کلیه ناشران الکترونیک با مراجعه به نشانی اینترنتی http://epublishers.ir می توانند نسبت به مراحل پیش ثبت نام و ثبت قطعی اقدام کنند.
وی افزود: ارائه، فروش و نمایش نرم افزارهای تولید شده توسط ناشران الکترونیک دارای مجوز از معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کنار معرفی فناوری های نوین نشر الکترونیک و فرهنگسازی از جمله برنامه های اصلی بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.


سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد
سیدمحمد حسینی وزیر ارشاد اظهار داشت: نمایشگاه نشریات تخصصی که امسال علاوه بر جشنواره و نمایشگاه مطبوعات، برگزار می شود در راستای حمایت از این نشریات است.
وی گفت« در حال حاضر امسال تعداد زیادی از مجلات و نشریات را که سال ها در نوبت مجوز بودند، مجوز گرفتند و اکنون حدود هزار و 700 نشریه تخصصی و دانشگاهی در کشور به فعالیت می کنند.


نسرین سلطان‌خواه
موزه زیست فناوری برای ارائه آخرین یافته های حوزه بیوتکنولوژی در حاشیه دومین جشنواره زیست فناوری کشور در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.
بر اساس این گزارش صبح امروز نسرین سلطان خواه موزه زیست فناوری کشور را افتتاح کرد.
بنابراین گزارش، در این موزه آخرین یافته های حوزه بیوتکنولوژی در سطح جهان ارائه می شود و همچنین معرفی متخصصان و برجسته های زیست فناوری دنیا نیز در این موزه صورت می گیرد.


زمان‌ افتتاحیه و اختتامیه سی‌ویکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر
به گزارش فیرنا به نقل از روابط عمومی سی ویکمین جشنواره بینالمللی فیلم فجر مراسم افتتاحیه این دوره از جشنواره فیلم فجر عصر یازدهم بهمن ماه در تالار وحدت تهران برپا می شود.
همچنین مراسم اختتامیه بخش بین الملل جشنواره فیلم فجر 17 بهمن در تالار وحدت برگزار خواهد شد. زمان برگزاری مراسم اختتامیه سینمای ایران 22 بهمن عنوان و اشاره شد: مراسم اختتامیه سینمای ایران روز 22 بهمن همزمان با پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در سالن همایش های برج میلاد برگزار خواهد شد.


حامد میرزابابایی
حامد میرزابابایی رئیس دهمین نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی درباره دیدار علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی از این نمایشگاه و بیان مشکلات توضیح داد: در دیدار آقای اسماعیلی از این نمایشگاه تمام مشکلات منتقل شد و او نیز قول هایی برای مساعدت و همکاری داد.


میرزا کوچک جنگلی
رئیس کنگره ملی میرزا کوچک جنگلی در حاشیه آغاز به کار نمایشگاه تخصصی سردار جنگل با اشاره به ویژگی آثار موجود در آن اظهار کرد: در این نمایشگاه بیش از 300 تمبر دوران نهضت جنگل به نمایش گذاشته شده است.
محمد شیخان با اشاره به تصاویر منتشر شده در این نمایشگاه افزود: 54 قطعه از عکس های قدیمی میرزا کوچک جنگلی و یارانش در قیام جنگل نیز برای بازدید عموم ارائه شده است.


سید محمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی
مراسم افتتاحیه نوزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها بعدازظهر امروز با حضور سیدمحمد حسینی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدجعفر محمدزاده، معاون مطبوعاتی این وزارتخانه و رئیس نمایشگاه امسال، جمعی از دست اندرکاران این رویداد بین المللی و همچنین جمعی از مهمانان خارجی دعوت شده به دومین اتحادیه مطبوعات جهان اسلام در سالن اجتماعات مصلی، واقع در انتهای شبستان آغاز شد.


نمایشگاه مطبوعات تهران
کشورهای مختلف جهان برای حضور در نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های تهران اعلام آمادگی کردند. در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی مطبوعات و خبرگزاری ها همانند دوره گذشته مدیران ارشد نشریات اسلامی کشورهای جهان در قالب اتحادیه مطبوعات جهان اسلام حضور دارند.


نمایشگاه بین‌المللی پزشکی بلاروس
اکبر باقری لویه، رایزن بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در مینسک با اعلام این خبر افزود: در این نمایشگاه که از 2 تا 5 آبان با حمایت سفارت جمهوری اسلامی ایران و وزارت بهداشت بلاروس برگزار می شود، بیش از 110 شرکت از کشورهای بلاروس، ایران، روسیه و لیتوانی حضور دارند و پاویون ایران با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران توسط گروه بین المللی تانا در فضای بالغ بر 100 متر مربع بر پا می شود و شرکت های ایرانی آخرین دستاوردهای خود را که مطلوبیت و تقاضای لازم را در بازار بلاروس دارند، عرضه می کنند.


شصت و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب فرانکفورت
روز گذشته مدیران فرهنگی اعزامی به شصت و چهارمین نمایشگاه بین المللی کتاب فرانکفورت از مجموعه کارخانجات چاپ هایدلبرگ آلمان بازدید و شام را به دعوت کنسولگری ایران میهمان بودند. صبح روز گذشته جمعه، از حدود ساعت ده و نیم صبح تا سه عصر مدیران فرهنگی حاضر در آلمان به همراه علی اسماعیلی سرپرست معاونت فرهنگی با آخرین تکنولوژی کارخانه چاپ هایدلبرگ آلمان آشنا شوند.


حسن علیزاده رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال
حسن علیزاده رئیس مرکز رسانه های دیجیتال گفت: آمار بازدیدکنندگان ششمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال شب گذشته از مرز نیم میلیون نفر گذشت، و تعداد بازدیدکنندگان به اندازه ای زیاد بود که ساعت برگزاری نمایشگاه یک ساعت تمدید شد.


شهید آوینی
امیرشهریار امینیان مدیر انتشارات روایت فتح درباره حضور سفیر ایران در آلمان در غرفه انتشارات روایت فتح و ساقی گفت: علیرضا شیخ عطار ضمن تشکر از دست اندرکاران این انتشارات به خاطر تولید مجموعه کتاب های جنگ نرم و هنر مقاومت، از معرفی جهانی و تبلیغ جایزه ادبی شهید آوینی و ترجمه آن به سه زبان انگلیسی، عربی و فارسی، قدردانی کرد.


محمد عظیمی
محمد عظیمی مدیر موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران درباره طراحی غرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت و عناوین عرضه شده از جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه توضیح داد: سعی کردیم غرفه را با دیدگاه های فرهنگی کشورمان تهیه کنیم تا بیانگر فرهنگ و هویت ایرانی اسلامی باشد، در واقع سعی کردیم غرفه ای را تهیه کنیم که بتواند نماد جمهوری اسلامی ایران باشد.


نمایشگاه جهانی گردشگری جاتا
نمایشگاه جهانی گردشگری جاتا 2012 ژاپن روز جمعه با حضور بخش گردشگری جمهوری اسلامی ایران در محل سالن نمایشگاه های بین المللی بیگ سایت در حومه توکیو آغاز به کار کرد.


محمدرضا رحیمی
به گزارش فیرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، معاون اول رییس جمهور پیش از ظهر یکشنبه بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستبافت را که با هدف تجمیع بافندگان و تاجران در یک مجموعه و ارائه دستاوردهای نوین در این زمینه برگزار شده است را افتتاح کرد.
بیست و یکمین نمایشگاه فرش دستبافت در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شده است و بیش از 500 صادر کننده و تولید کننده در این نمایشگاه شرکت دارند.


جشنواره هنر و رسانه
بنابر گزارش روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نخستین جشنواره «هنر و رسانه» به همت معاونت هنری با موضوعات هنرهای نمایشی، هنرهای تجسمی، موسیقی، آموزش هنری و بخش سامان دهی مد و لباس برگزار می شود.
این جشنواره در 3 بخش روزنامه ها و نشریات، خبرگزاری ها و سایت های خبری و همچنین رادیو و تلویزیون برگزار خواهد شد.


محمدصادق افراسیابی
محمدصادق افراسیابی، کارشناس فضای مجازی و استاد دانشگاه در خصوص فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری در دیدار اعضای هیئت دولت مبنی بر مسئولیت رسانه ها، افراد صاحب تریبون و پایگاههای اینترنتی در زمینه تقویت وحدت ملی گفت: چه افرادی که مطالبی را به هم نسبت می دهند و چه رسانه هایی که مطالبی را به افراد نسبت می دهند، باید دقت کنند که در چارچوب منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند.


صفحات قبل :
  |  ۱  |  ۲  |  ۳  |  ۴  |  ۵  |  ۶  |  ۷  |  ۸  |  ۹  |  ۱۰  |  ۱۱  |  ۱۲  |  ۱۳  |  ۱۴  |  ۱۵  |  ۱۶  |  ۱۷  |  ۱۸  |  ۱۹  |  ۲۰  |  ۲۱  |  ۲۲  |  ۲۳  |  ۲۴  |  ۲۵  |  ۲۶  |  ۲۷


چهار شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ |

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
After Sales Service International Magazine - ماهنامه بین المللی خدمات پس از فروش - بزودی ...

تغییر نرخ اجاره غرفه در بخش بین الملل نمایشگاه کتاب
یازدهمین نمایشگاه آشپزخانه، حمام، سونا و استخر
بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران 11 اردیبهشت آغاز بکار خواهد کرد
با تمام قلبم در کنار برگزار کنندگان جشن درخت دوستی ایستاده ام
ثبت نام ناشران الکترونیک در نمایشگاه کتاب تهران
سالن سران اجلاس ۱۵ اسفند میزبان هنرمندان
نمایشگاه نشریات تخصصی جشن رسانه ای نخبگان است
موزه زیست فناوری در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد
زمان افتتاحیه و اختتامیه سی ویکمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اعلام شد
۱۱۵ رسانه خارجی جشنواره فیلم فجر را پوشش می دهند
"فرزند این سرزمین" به نفع بیماران و زلزله زدگان ساز می زند
قول مساعد وزارت ارشاد برای حل مشکلات نمایشگاه کتب کاربردی و دانشگاهی
نمایشگاه اسناد و نسخ خطی سردار جنگل دایر شد
برپایی جشنواره عکس و فیلم ضریح جدید امام حسین(ع)
نوزدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها افتتاح شد
تقاضای رسانه های 23 کشور جهان برای حضور در نمایشگاه مطبوعات تهران
نخستین پاویون اختصاصی ایران در نمایشگاه بین المللی پزشکی بلاروس برپا می شود
بازدید مدیران فرهنگی ارشاد از مجموعه کارخانجات چاپ هایدلبرگ آلمان
بازدید نیم میلیون نفر از نمایشگاه رسانه های دیجیتال
تبلیغ جهانی جایزه ادبی شهید آوینی در نمایشگاه فرانکفورت